By the Glass® DOUBLE SIDED

By the Glass® Double Sided

Atklājiet Double Sided

The By the Glass® Double Sided (abpusējais modelis) ir unikāla inovācija, kas radās kā atvasinājums no mūsu Tailormade līnijas, lai viesiem būtu iespēja sev ieliet vīnus no abām vīna iekārtas pusēm. Double Sided modelis, kuram var redzēt cauri, ne tikai izskatās ļoti iespaidīgi, bet arī ļauj visoptimālāk izmantot pieejamo vietu. Ietērpts augstas klases nerūsējošā tērauda korpusā, šis modelis izmanto forsēto/aktīvo dzesēšanu ar maināmo 2-ClimateZone tehnoloģiju, ļaujot to pielāgot vīnu sortimentam (piemēram, ja vasarā vairāk dzer baltvīnus, bet ziemā- sarkanvīnus). By The Glass® Double Sided vīna skapis ir 44cm dziļš un tajā var ievietot arī lielākus izmērus, piemēram, Magnum. Šajā modelī nevar ievietot otro pudeļu rindu, kā tas ir Tailormade modeļos. Dzesēšanas iekārtu nepieciešamības gadījumā ir iespēja izvietot atsevišķi, tādējādi, samazinot dispensera platumu. By The Glass® Double Sided pudeļu pozīciju skaitu un krāsas var izvēlēties pēc vajadzības.

By the Glass® Double Sided

Iespējas

Dažādas krāsu pārklājuma iespējas

Bez standarta pulēta nerūsējošā tērauda apdares jūs varat izvēlēties matētas krāsas pārklājuma iespēju jebkurā no vairāk nekā 200 RAL Classic krāsu paletes krāsām. Krāsu pārklājums ļauj jums perfekti pieskaņot vīna iekārtu jūsu telpu interjeram un atmosfērai, kā arī radīt vēl pievilcīgāku skatuvi jūsu vīniem. Neatkarīgi no izvēlētās krāsas, to grezni matētā apdare piešķirs jūsu By Glass®® Tailormade, Stage vai Double Sided vīna dispenserim ārkārtīgi siltu sajūtu. Krāsu pārklājuma iespēja ir pieejama visiem modeļiem, izņemot By the Glass® Modular.

By the Glass® Wine by the Card

Viens no pēdējā laika karstākajiem trendiem kvalitatīvu vīnu pārdošanas jomā ir iespēja ļaut klientiem pašiem atklāt un baudīt plašu vīnu klāstu, izmantojot pašapkalpošanās sistēmu un, tā saucamās, “vīna kartiņas”. Dažu gadu laikā visā pasaulē durvis vēruši ir neskaitāmi vīna bāri un veikali, kas piedāvā saviem viesiem baudīt līdz pat 100 un vairāk atvērtu vīnu pozīcijas. Darbības princips ir pavisam vienkāršs: veikala vai bāra klienti saņem vīna kartiņas, uz kurām tiek uzlikta noteikta naudas summa. Ievietojot kartiņu vīna iekārtā (dispenserā), klienti var izvēlēties, cik daudz konkrētu vīnu viņi vēlas sev ieliet - pilnu glāzi, pus glāzi vai tikai nelielu degustācijas porciju. Par kartiņām vai nu tiek ņemta priekšapmaksa vai arī klients norēķinās pēc iestādes apmeklējuma. Katrai no šīm iespējām ir savas priekšrocības.

Remote and central cooling

If you plan or already make use of a central refrigeration system, we can prepare the dispenser according to your specifications for refrigerant and fit it with optional expansion valves. If you don’t have the additional capacity or a central cooling available, you may decide for our pre-configured remote cooling engine. This engine is ready mounted on a plate for easy installation. It can be installed in a well-ventilated space in the same furniture above or below the dispenser or at distance from the dispenser. Regardless of whether you choose to connect the dispensers to your central cooling or decide for our remote cooling engine, a separate cooling will save 145mm in total width. Furthermore, the dispenser will in that case not require any space for aeration and evidently not emit any warm air nor compressor vibration.

By the Glass® Double Sided

Citi risinājumi

TOPS