By the Glass® Modular

Ultra compact and extendible, modular wine serving system

By the Glass® Modular

Atklājiet Modular

By the Glass® Modular ir inteliģenta, vietu taupoša vīna dispenseru iekārta, paredzēta divām pudelēm. To var viegli paplašināt, pievienojot papildus moduļus. Ņemot vērā kompaktumu un ierobežoto 22 kg svaru, tas praktiski atbilst ikvienai nišai vai plauktiņam un to var izmantot pat vairākās vietās, kā arī mobilos risinājumos. Mūsdienīgais holandiešu dizains un regulējamais apgaismojums lieliski pievērš uzmanību kvalitatīvajiem vīniem dispensera iekšpusē. Turklāt tā koka sānu paneļi var tikt brendoti ar dažādu vīnu zīmoliem atbilstoši veikala degustāciju vai dažādu pasākumu vajadzībām. By the Glass® Modular apvieno jaunāko By the Glass® thermo electric vīna dzesēšanas un saglabāšanas tehnoloģiju, kā arī vīna dozēšanu un porciju kontroli. By the Glass® Modular nāk ar noņemamu izsmidzināšanas galvas tehnoloģiju, kas nodrošina ērtu tīrīšanu un vēl ātrāku pudeles nomaiņas iespēju.

By the Glass® Modular

Iespējas

By the Glass® Modular 'POS'

Iespēja nogaršot ir ļoti spēcīgs arguments patērētājiem, izvēloties vīnu. By the Glass® Modular “POS” sistēma ir perfekts risinājums priekš vīna degustācijām tirdzniecības vietās. POS risinājumam ir izturīgs, intuitīvs kontroles panelis ar lielu un pircējiem saprotamu pogu, kuru nospiežot, var sev ieliet degustācijas porciju. Visas pārējās pogas ir viegli bloķējamas, lai izslēgtu jebkādas citas iespējamas darbības ar iekārtu. Tāpat arī pastāv iespēja atslēgt degustēšanas iespēju, kad tāda veikalā nav paredzēta. No vienas vīna pudeles ir iespējams iegūt līdz pat 50 degustācijas porcijām (15ml), dozācija vīna dispenserim ir viegli programmējama. Katra vīna porcija būs garantēti izcilā kvalitātē no pirmās līdz pat pēdējai devai.

Maināmi koka sānu paneļi

By the Glass® Modular vīna iekārtas maināmie koka sānu paneļi ir pieejami dažādās krāsās,
kas ļauj pielāgot dispenseri jebkuram interjeram un atmosfērai.

Brendings

By the Glass® vīna tirgotāji parasti novērtē vīna dispenserus, kuri nodrošina perfektu pasniegšanu, kas ir jebkuras mārketinga darbības priekšnoteikums. Brendinga iespējas ar mūsu By the Glass® Modular tipa vīna iekārtām ir vēl vairāk palielinājuši šī modeļa popularitāti vīna tirgotāju vidū. By The Glass® Vīna dispenseru Brendinga iespējas veicina divus ļoti svarīgus mārketinga aspektus: zīmola redzamību un zīmola atpazīstamību. Maināmos sānu koka paneļus ir iespēja apdrukāt ar zīmola vai uzņēmuma nosaukumu, logotipu un citiem grafiskiem elementiem. Sānu brendingu ir iespēja papildināt ar uzlīmēm uz iekārtu priekšpuses. Ņemot vērā to, ka brendingu var salīdzinoši viegli nomainīt, tad By The Glass® Modular vīna iekārta laika gaitā var tikt izmantota dažādiem vīnu zīmoliem.

By the Glass® Modular

Citi risinājumi

TOPS