By the Glass® Stage

Labākā skatuve priekš jūsu vīniem

By the Glass® Stage

Atklājiet Stage

By the Glass® Stage ir kompakta, eleganta vīna prezentēšanas, dozēšanas un uzglabāšanas iekārta līdz 12 vīna pudelēm, pieejama ar vienu vai divām temperatūras zonām, iebūvēta augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda korpusā, kuram ir iespēja piemeklēt dažādu krāsu pārklājumus. Visas iekārtas dzesēšanas komponentes ir pārvietotas uz aizmuguri, ļaujot būtiski samazināt vīna skapja platumu, kā arī sniedzot iespēju novietot vairākus vīna dispenserus blakus vienu otram, tādējādi radot ļoti elegantu iespaidu un nodrošinot lielisku skatuvi jūsu vīniem.

By the Glass® Stage

Iespējas

Dažādas krāsu pārklājuma iespējas

Bez standarta pulēta nerūsējošā tērauda apdares jūs varat izvēlēties matētas krāsas pārklājuma iespēju jebkurā no vairāk nekā 200 RAL Classic krāsu paletes krāsām. Krāsu pārklājums ļauj jums perfekti pieskaņot vīna iekārtu jūsu telpu interjeram un atmosfērai, kā arī radīt vēl pievilcīgāku skatuvi jūsu vīniem. Neatkarīgi no izvēlētās krāsas, to grezni matētā apdare piešķirs jūsu By Glass®® Tailormade, Stage vai Double Sided vīna dispenserim ārkārtīgi siltu sajūtu. Krāsu pārklājuma iespēja ir pieejama visiem modeļiem, izņemot By the Glass® Modular.

By the Glass® Wine by the Card

Viens no pēdējā laika karstākajiem trendiem kvalitatīvu vīnu pārdošanas jomā ir iespēja ļaut klientiem pašiem atklāt un baudīt plašu vīnu klāstu, izmantojot pašapkalpošanās sistēmu un, tā saucamās, “vīna kartiņas”. Dažu gadu laikā visā pasaulē durvis vēruši ir neskaitāmi vīna bāri un veikali, kas piedāvā saviem viesiem baudīt līdz pat 100 un vairāk atvērtu vīnu pozīcijas. Darbības princips ir pavisam vienkāršs: veikala vai bāra klienti saņem vīna kartiņas, uz kurām tiek uzlikta noteikta naudas summa. Ievietojot kartiņu vīna iekārtā (dispenserā), klienti var izvēlēties, cik daudz konkrētu vīnu viņi vēlas sev ieliet - pilnu glāzi, pus glāzi vai tikai nelielu degustācijas porciju. Par kartiņām vai nu tiek ņemta priekšapmaksa vai arī klients norēķinās pēc iestādes apmeklējuma. Katrai no šīm iespējām ir savas priekšrocības.

Remote and central cooling

If you plan or already make use of a central refrigeration system, we can prepare the dispenser according to your specifications for refrigerant and fit it with optional expansion valves. If you don’t have the additional capacity or a central cooling available, you may decide for our pre-configured remote cooling engine. This engine is ready mounted on a plate for easy installation by a local technician. It can be installed in a well-ventilated space in the same furniture or at distance from the dispenser. Regardless of whether you choose to connect the dispensers to your central cooling or decide for our remote cooling engine: a separate cooling will reduce the inbuilt depth for our By the Glass® Stage dispensers from 410mm to 350mm. What's more, the dispenser will in that case not require any space for aeration and evidently not emit any warm air nor compressor vibration.

By the Glass® Stage

Citi risinājumi

TOPS