By the Glass® Tailormade

Tailor-made for great performances!

By the Glass® Tailormade

Atklājiet Tailormade

Atklājiet Tailormade Kopš 2007. gadā sākām ražot mūsu By Glass® Tailormade (agrāk pazīstams kā By Glass® Standard) profesionālo vīnu prezentēšanas, dozēšanas un uzglabāšanas iekārtu līniju, šis modelis ir noteicis kvalitātes un uzticamības standartu visā pasaulē.
Izgatavots no augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda izmēros no 6 līdz 20 pudeļu pozīcijām, tas vienmēr tiek piegādāts ar mūsu mainīgo 2-Climate-Zone Technology ar regulējamu starpsienu, lai būtu iespēja mainīt sarkano un balto vīnu proporcijas atkarībā no izmaiņām jūsu vīnu sortimentā.

Vīnu dispenseri ir pietiekami plati, lai tajos varētu ievietot arī lielākus izmērus, piemēram, Magnum, taču jūs varat arī izvēlēties ievietot dzesēšanas nodalījumā vēl otru rindu ar vīna pudelēm, gaidot, kad pienāks to kārta tikt pasniegtām ideālā servēšanas temperatūrā. Izmantojot vienu efektīvu kompresoru līdz pat 20 vīna pudeļu dzesēšanai, By Glass® Tailormade ir visekonomiskākais risinājums vīnu prezentēšanai un servēšanai gan pēc tā iegādes cenas, gan enerģijas patēriņa.

Ņemot vērā tā daudzpusību un plašās iespējas, By the Glass® Tailormade neapšaubāmi ir labākais risinājums neaizmirstamu brīžu radīšanai un ļoti būtiskai jūsu vīnu pārdošanas apjomu palielināšanai.

By the Glass® Tailormade

Iespējas

Dažādas krāsu pārklājuma iespējas

Bez standarta pulēta nerūsējošā tērauda apdares jūs varat izvēlēties matētas krāsas pārklājuma iespēju jebkurā no vairāk nekā 200 RAL Classic krāsu paletes krāsām. Krāsu pārklājums ļauj jums perfekti pieskaņot vīna iekārtu jūsu telpu interjeram un atmosfērai, kā arī radīt vēl pievilcīgāku skatuvi jūsu vīniem. Neatkarīgi no izvēlētās krāsas, to grezni matētā apdare piešķirs jūsu By Glass®® Tailormade, Stage vai Double Sided vīna dispenserim ārkārtīgi siltu sajūtu. Krāsu pārklājuma iespēja ir pieejama visiem modeļiem, izņemot By the Glass® Modular.

By the Glass® Wine by the Card

Viens no pēdējā laika karstākajiem trendiem kvalitatīvu vīnu pārdošanas jomā ir iespēja ļaut klientiem pašiem atklāt un baudīt plašu vīnu klāstu, izmantojot pašapkalpošanās sistēmu un, tā saucamās, “vīna kartiņas”. Dažu gadu laikā visā pasaulē durvis vēruši ir neskaitāmi vīna bāri un veikali, kas piedāvā saviem viesiem baudīt līdz pat 100 un vairāk atvērtu vīnu pozīcijas. Darbības princips ir pavisam vienkāršs: veikala vai bāra klienti saņem vīna kartiņas, uz kurām tiek uzlikta noteikta naudas summa. Ievietojot kartiņu vīna iekārtā (dispenserā), klienti var izvēlēties, cik daudz konkrētu vīnu viņi vēlas sev ieliet - pilnu glāzi, pus glāzi vai tikai nelielu degustācijas porciju. Par kartiņām vai nu tiek ņemta priekšapmaksa vai arī klients norēķinās pēc iestādes apmeklējuma. Katrai no šīm iespējām ir savas priekšrocības.

Caurspīdīga stikla aizmugurējā siena

Caurspīdīga stikla aizmugurējā siena Jūs varat izvēlēties savam By the Glass® Tailormade dispenserim caurspīdīgu aizmugurējo sienu, kas piesaistīs tam jūsu apmeklētāju skatienus no abām pusēm. Šī opcija ļaus jums novietot vīna dispenseri, piemēram, telpas vidū un izmantot to, kā vīnu sienu/ telpas sadalītāju, vai arī, piemēram, uz bāra letes vai veikala skatloga, ļaujot efektīvi izmantot pieejamo telpu. Nav brīnums, ka šī iespēja ir tik populāra starp telpu interjera dizaineriem.

Vīna dispensera dzesēšanas nodalījumā varat izvietot otru rindu ar pudelēm un pavērst to etiķetes uz stikla aizmugures pusi, tādējādi ļaujot jūsu apmeklētājiem iepazīties ar klāstā esošo lielisko vīnu piedāvājumu. Šīs pudeles tikmēr ideālā pasniegšanas temperatūrā sagaidīs savu kārtu tikt pieslēgtām pie dozēšanas iekārtas.

Šo izcilo efektu var salīdzināt ja nu vienīgi tikai ar mūsu By the Glass® Double Sided dispenseriem, kuriem arī var tikt piedāvāta šāda stikla sienas opcija, turklāt, vēl ar iespēju servēt vīnu no abām pusēm!

Remote and central cooling

If you plan or already make use of a central refrigeration system, we can prepare the dispenser according to your specifications for refrigerant and fit it with optional expansion valves. If you don’t have the additional capacity or a central cooling available, you may decide for our pre-configured remote cooling engine. This engine is ready mounted on a plate for easy installation. It can be installed in a well-ventilated space in the same furniture above or below the dispenser or at distance from the dispenser. Regardless of whether you choose to connect the dispensers to your central cooling or decide for our remote cooling engine, a separate cooling will save 145mm in total width. Furthermore, the dispenser will in that case not require any space for aeration and evidently not emit any warm air nor compressor vibration.

By the Glass® Tailormade

Citi risinājumi

TOPS