Wine by the Card

PAPILDUS OPCIJA

By the Glass® Wine by the Card

Viens no pēdējā laika karstākajiem trendiem kvalitatīvu vīnu pārdošanas jomā ir iespēja ļaut klientiem pašiem atklāt un baudīt plašu vīnu klāstu, izmantojot pašapkalpošanās sistēmu un, tā saucamās, “vīna kartiņas”. Dažu gadu laikā visā pasaulē durvis vēruši ir neskaitāmi vīna bāri un veikali, kas piedāvā saviem viesiem baudīt līdz pat 100 un vairāk atvērtu vīnu pozīcijas.

Mūsu bezsaistes (offline) lietošanai paredzēto back-office programmatūras pamata versiju sauc By the Glass® Wine Monitor “Desktop Edition”, un tā ir bez maksas. Tā ļauj pārvaldīt visus uzstādījumus, sistēmas un pārdošanas datus, izmantojot datoru, kas uz laiku vai pastāvīgi savienots ar vīna uzglabāšanas un dozācijas iekārtām. Jūs varat kontrolēt, lejupielādēt un analizēt visus pārdošanas datus (uz kartēm uzliktie kredīti, pārdotie vīni u.c.).

Pašapkalpošanās sistēmu viesi uztver kā vienkāršu un aizraujošu veidu, kā atklāt jaunus vīnus. Šim vīna piedzīvojumam gandrīz vienmēr ir tikai viens virziens- uz augšu, jo viesi, degustējot, atklāj vienkāršu patiesību, ka labāki vīni parasti arī garšo labāk. Varat rēķināties ar vismaz 25% - 40% augstākiem ieņēmumiem no vīna pārdošanas nekā parastos vīna bāros, tajā pat laikā viesu apmierinātība sasniegs jaunas virsotnes.

Wine by the Card

Pamata elementi

RFID Smart Cards ar pilnu krāsas apdruku pēc jūsu izvēles.

Ārējā USB rakstīšanas/ lasīšanas ierīce, lai kreditētu kartes vai nolasītu karšu atlikumus, noslēdzot rēķinus pēc iestādes apmeklēšanas.

Karšu vadības bloks ar krāsainu skārienjūtīgu ekrānu (atsevišķiem modeļiem karšu vadība notiek, izmantojot LCD displejus).

Back-Office programmatūra By the Glass® Wine Monitor “Desktop Edition” (bezmaksas priekš offline lietošanas).® Wine Monitor “Desktop Edition” (free for offline-application).

Pēc izvēles: Droša Internet Cloud lietojumprogramma un Back-Office programmatūra By the Glass® Wine Monitor Online priekš online lietošanas.® Pēc izvēles: vietējais serveris.

Pēc izvēles: vietējais serveris.

Pilnkrāsu skārienjūtīgs ekrāns piedāvā vienkāršu un intuitīvu navigāciju caur sistēmas iestatījumiem un maksājumu informāciju. Ja izvēlēsieties uzstādīt informatīvos LCD ekrānus virs katras vīna pozīcijas, apmeklētājiem būs iespēja skatīt vīnu nosaukumus, porciju dozācijas lielumus un cenas.® By the Glass® Stage modeļu vīna dispenseros personāls var piekļūt iestatījumiem, izmantojot LCD ekrānus. Atsevišķi karšu lasītāji/ rakstītāji var tikt pievienoti jebkuram Windows PC (Win 7 vai augstākam) vai arī Windows-bāzētai kases sistēmai.

NO PLUG-AND-PLAY LĪDZ MĀKONIM:

By the Glass® Wine by the Card programmatūra un integrācijas® Wine by the Card

Mūsu bezsaistes (offline) lietošanai paredzēto back-office programmatūras pamata versiju sauc By the Glass® Wine Monitor “Desktop Edition”, un tā ir bez maksas. Tā ļauj pārvaldīt visus uzstādījumus, sistēmas un pārdošanas datus, izmantojot datoru, kas uz laiku vai pastāvīgi savienots ar vīna uzglabāšanas un dozācijas iekārtām. Jūs varat kontrolēt, lejupielādēt un analizēt visus pārdošanas datus (uz kartēm uzliktie kredīti, pārdotie vīni u.c.).

RFID smart kartiņas ir iepriekš programmētas priekš lietošanas ar vīna dispenseriem. Tiešsaistes (online) versijā tiek izmantota mākoņa lietojumprogramma By the Glass® Wine Monitor Online. Šī lietojumprogramma ļauj pārvaldīt sistēmas iestatījumus, piemēram, cenas, piegādes daudzumus, vīnu nosaukumus, lietotāju informāciju u.c. By the Glass® Wine Monitor Online programmai tiešsaistē var piekļūt no jebkuras vietas pasaulē, izmantojot ikvienas ierīces, kas pieslēgta internetam, pārlūkprogrammu. Šim nolūkam vīna dispansera sistēmai ir jābūt aprīkotai ar tīkla adapter un pastāvīgi savienotai ar internetu. Par tiešsaistes programmatūras versijas hostingu un lietošanu ir noteikta gada maksa.

Online versijā kartiņas tiek autorizētas tiešsaistē, kas dod iespēju ar vīna dispenseru sistēmu izmantot jau esošās uzņēmuma lojalitātes kartes vai, piemēram, viesnīcu elektroniskās durvju kartiņas. Līdz ar to arī kartiņas, kredīti un limiti jebkurā laikā var tikt pārvaldīti un bloķēti attālināti. Informācija par lietotājiem, kā arī pārdošanas dati, jebkurā laikā ir pieejami tiešsaistē drošā datu bāzē interneta mākonī, kas dod iespēju integrācijai ar esošajām norēķinu, klientu vadības vai online mārketinga sistēmām.

Kad būsiet pieņēmuši lēmumu par Wine by the Card, jums būs jāizšķiras starp vienu krāsainu skārienjūtīgu ekrānu vai vairākiem LCD displejiem katrā vīna pozīcijā. Daudzi mūsu klienti izvēlas abas opcijas savos vīna dispenseros. Nākamā izvēle būs starp lokālo offline vai online programmatūras risinājumiem. Abos gadījumos dati palīdzēs jums strādāt ar vīna iekārtām un sniegs neatsveramu informāciju par jūsu viesiem un viņu izvēlēm.

TOPS