Mūsu stāsts

Mūsu stāsts

Kas ir By the Glass?

By The Glass International ir pasaules līderis profesionālā vīna servēšanas aprīkojuma ražošanā. Kopš 2007.gada mūsu vīna iekārtas (vīna dispenseri/ vīna skapji/ vīna sienas) un interaktīvie risinājumi ir radījuši revolūciju vīnu pasniegšanā viesmīlības sektorā un mazumtirdzniecībā.

Uzņēmums radās no divu veiksmīgu vīna distributoru sadarbības ar pasaulē ļoti populāru alus ražotāju no Nīderlandes, kas apgādāja tūkstošiem restorānu ne tikai ar alu, bet arī plašu vīnu sortimentu. Alus ražotājs, līdzīgi, kā šefpavārs virtuvē, nodarbojās ar ļoti rūpīgu kontroli pār visu savu produktu kvalitāti un prezentēšanu, līdz ar to pieņēma lēmumu izvairīties no riskiem, kas bija saistīti ar vīna pasniegšanas kvalitāti galapatērētājam, un palūdza vīna tirgotājus piemeklēt tehnisku risinājumu.

Nespējot atrast atbilstošu vīna iekārtu piegādātāju, kas atbilstu augstajām uzstādītajām prasībām par drošību, izturību, lietošanas un apkopes vienkāršību, partneri nolēma izstrādāt paši savu ideālo vīna dispenseri, kā rezultātā 2007.gadā radās By the Glass® Standard ar tā patentēto pielāgojamo 2 temperatūru zonu tehnoloģiju.

Šodien mūsu tehnoloģija stāv aiz pasaules veiksmīgākajiem vīna bāriem, kā arī ļoti daudziem izcilākajiem un inovatīvākajiem viesmīlības un mazumtirdzniecības uzņēmumiem, piedāvājot to klientiem unikālu pieredzi un iespēju baudīt kvalitatīvu vīnu izlasi, servētu glāzēs. Pievienojaties mums, ja arī jūsu vīzija ir piedāvāt saviem klientiem pasaulē labāko vīnu izklaidi!

Pievienojieties mums, ja dalāties ar mūsu redzējumu piedāvāt ne mazāk kā labāko izklaidi saviem vīniem un viesu klientiem.

TOPS